English version Polska wersja
     
 
 
  Strona główna
  Nasze korzenie
  Katalog lamp
  Lampy naftowe
  Sprzedaż
  Wieczysta gwarancja
  Jak używać
  Tradycja
  Ciekawostki
  Pytania i odpowiedzi
  Projekty UE
  Kontakt

 
Nasze korzenie
Informacja o firmie | Jak powstaje lampa naftowa

Jakkolwiek produkcja naszych lamp sięga roku 1977, rzemieślnicy je wykonujący pochwalić się mogę wieloletnim doświadczeniem oraz wielopokoleniową tradycją w sztuce obróbki szkła i metalu.

Początkowo zakład samodzielnie wykonywał jedynie maszynki do knotu, pozostałe elementy zamawiając u kooperantów. Stopniowo możliwości zakładu zwiększały się uniezależniając produkcję od zewnętrznych dostawców. Na przestrzeni ponad dwudziestoletniego okresu działalności firma przekształciła się z niewielkiego warsztatu w prężnie działającą firmę produkcyjną, zdolną do realizacji najbardziej wyszukanych wzorów ozdobnych lamp naftowych i handlową z ciągle rozbudowującą się siecią swoich przedstawicieli na całym świecie.
 
Posiadany park maszynowy oraz huta szkła umożliwiają nam produkcję lamp z wykorzystaniem blachy mosiężnej lub nierdzewnej oraz z użyciem szkła przeźroczystego i zabarwianego w różnych kolorach. Do produkcji elementów szklanych wykorzystujemy przede wszystkim stłuczkę szklaną przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska.
 
Nasze produkty zdobywają miłośników na całym świecie. Mamy więc nadzieję, że spełnią i Państwa oczekiwania. Oferta nasza obejmuje także realizację indywidualnych zamówień wg projektów naszych bądź powierzonych. Zapraszamy do zakupów i współpracy.

 

 
 
 
   
     
  Copyright © MT Partner 2005 - All rights reserved  
  designed by M&M Studio | CMS by ProfSOFT