English version Polska wersja
     
 
 
  Strona główna
  Nasze korzenie
  Katalog lamp
  Lampy naftowe
  Sprzedaż
  Wieczysta gwarancja
  Jak używać
  Tradycja
  Ciekawostki
  Pytania i odpowiedzi
  Projekty UE
  KontaktPytania i odpowiedzi
Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej o lampach naftowych z europejskiej kolekcji GALICIAN?  
Odpowiedzi szukaj w dziale "Pytania i odpowiedzi"!
sprawdź
 
Wieczysta gwarancja

Wszystkie lampy naftowe GALICIAN, oferowane w sieci producenta wykonane zostały wyłącznie ręcznie, z naturalnych materiałów w tradycyjnej technologii. Taki sposób produkcji zapewnia najwyższą jakość wykonywanych produktów. Wszystkie lampy opuszczające wytwórnię podlegają rygorystycznej kontroli jakości.

Wszystkie produkty z kolekcji GALICIAN objęte są wieczystą gwarancją. Oznacza to, iż na działanie elementów mechanicznych (maszynka) lamp zakupionych w sieci GALICIAN udzielana jest gwarancja dożywotnia, z gwarantowaną, bezpłatną wymianą niesprawnych elementów mechanicznych.

Gwarancji nie podlegają materiały i elementy ulegające naturalnemu zużyciu w czasie eksploatacji, takie jak knot oraz elementy podlegające uszkodzeniom mechanicznym w wyniku nieprawidłowej eksploatacji produktu: komin, klosz szklany, kołnierz mosiężny, zbiornik na naftę (basen), podstawa mosiężna.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową kupna.

 
 
 
   
     
  Copyright © MT Partner 2005 - All rights reserved  
  designed by M&M Studio | CMS by ProfSOFT